Zapraszamy do zapoznania się z informacjami o firmie

 

Onholidays Polska to biuro podróży założone przez specjalistów z branży turystycznej. Znajomość rynku, preferencji turystycznych Polaków oraz innowacyjne podejście do organizacji zagranicznej turystyki wyjazdowej zaowocowało powstaniem wyjątkowo atrakcyjnej oferty. W sezonie 2017 będzie to możliwość wypoczynku w Bułgarii, a także na greckich wyspach Kreta i Rodos, oraz w Chorwacji . Proponujemy wycieczki zarówno z przelotem czarterowym jak i w formule z dojazdem własnym. 

Ofertę Onholidays znaleźć można na stronie www.onholidays.pl oraz w sieci współpracujących biur podróży w całej Polsce.

 

Siedziba firmy

onholidays Polska Sp. z o.o.

ul. Obrzeżna 5 (XII piętro)

02-691 Warszawa

 

Dane rejestracyjne

Sąd Rejonowy dla Miasta Stołecznego Warszawy

XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

KRS: 0000556063

NIP: 521-36-96-318

REGON: 361291638

Kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN

Wpis do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych prowadzonego przez Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 1643

Gwarancja ubezpieczeniowa na kwotę 1 076 950 PLN

 

Konto bankowe

dla wpłat w PLN: PL 92 1050 1025 1000 0090 3055 1478


Zespół onholidays Polska to profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem w branży turystycznej, a w szczególności organizacji zagranicznej turystyki wyjazdowej. Ich wiedza, znajomość rynku, a także doskonałe rozeznanie w potrzebach i preferencjach polskich turystów zaowocowały powstaniem biura podróży, które gwarantuje bezpieczne i udane wakacje. Razem mamy ponad 50 lat doświadczenia w organizowaniu zagranicznej turystki wyjazdowej. Wykorzystujemy ten niewątpliwy potencjał tworząc biuro, z którym Polacy mogą spędzić wakacje swoich marzeń.

 

Zarząd onholidays Polska

 

Jordan Hristov – Prezes Zarządu onholidays Polska

Przedsiębiorca od wielu lat obecny na rynku turystycznym w Bułgarii. Jest właścicielem m.in. firmy PERLA TURIST AD, do której należy sieć hoteli PERLA. Jest także głównym udziałowcem i prezesem zarządu kilku innych firm z wielu branż – m.in. inżynierii budowlanej, opieki zdrowotnej, inżynierii optycznej.