Rezydent,
wycieczki fakultatywne

Opieka podczas wypoczynku

 

Rezydent na miejscu

Podczas podróży samolotem nie towarzyszy Państwu nasz rezydent. W samolocie są Państwo pod opieką linii lotniczych obsługujących dany rejs.

Nasz przedstawiciel będzie czekał na Państwa na lotnisku po przylocie, wskaże on również Państwu autokar transferowy, który zawiezie Państwa do hotelu.

Nasz przedstawiciel nie jest obecny w hotelu podczas Państwa przyjazdu/zakwaterowania jak i w momencie wyjazdu/wykwaterowania.

Rezydent będzie do Państwa dyspozycji podczas dyżurów w hotelu lub pod nr telefonu, który otrzymają Państwo na miejscu po przylocie.

U naszego rezydenta będą Państwo mogli również zakupić wycieczki fakultatywne. 

Opieka rezydenta wliczona jest do pakietu turystycznego jedynie w przypadku zakupu wycieczki do Bułgarii i  Grecji na sezon letni, zgodnie z programem lotów.

Opieka rezydenta w innych destynacjach niż Bułgaria i Grecja w sezonie LATO 2020 nie wchodzi w skład pakietu turystycznego. Opieka rezydenta nie jest częścią pakietu turystycznego w sezonie zimowym.

 

Wycieczki fakultatywne

Będąc na wakacjach warto zobaczyć coś więcej niż tylko hotel wakacyjny. W tym celu zachęcamy do zakupu wycieczek fakultatywnych.

Ich oferta dostępna jest u rezydenta na miejscu.

Wycieczki takie nie są wliczone w cenę imprezy turystycznej i są dodatkowo płatne (ich ceny podane są w Euro lub w lokalnej walucie) oraz obsługiwane/organizowane przez nasze lokalne agencje/kontrahentów na miejscu.

Zwracamy także Państwa uwagę na fakt, że do niektórych wycieczek jest potrzebna minimalna liczba uczestników aby dana wycieczka mogła się odbyć.