REZYDENT SEZON 2022

Opieka podczas wypoczynku w sezonie LATO2022

 

KONTAKT DO REZYDENTA

 

BUŁGARIA:

1) JOANNA -  +359 87 921 2602

2) WIESŁAW +359 87 898 2168 

 

GRECJA:

- MARIANNA - +30 6949 61 35 04 - kontakt wyłącznie telefoniczny w języku angielskim 

 

TURCJA:

 

- MARTINA - +90 541 497 29 36 - kontakt wyłącznie telefoniczny w języku angielskim 

 

ALBANIA:

 +355 69 21 86 966 kontakt wyłącznie telefoniczny w języku angielskim 

 

 

 

 * W sytuacjach pilnych prosimy o kontakt z numerem alarmowym Onholidays Polska +48 734 447 532

Rezydent na miejscu

Podczas podróży samolotem nie towarzyszy Państwu nasz rezydent. W samolocie są Państwo pod opieką linii lotniczych obsługujących dany rejs.  Nasz przedstawiciel będzie czekał na Państwa na lotnisku po przylocie, wskaże on również Państwu autokar transferowy, który zawiezie Państwa do hotelu.

Nasz przedstawiciel nie jest obecny w hotelu podczas Państwa przyjazdu/zakwaterowania jak i w momencie wyjazdu/wykwaterowania.

Rezydent będzie do Państwa dyspozycji podczas dyżurów w hotelu (na wybranych destynacjach) lub pod nr telefonu, który otrzymają Państwo na miejscu po przylocie.

U naszego rezydenta będą Państwo mogli również zakupić wycieczki fakultatywne. 

Opieka rezydenta wliczona jest do pakietu turystycznego jedynie w przypadku zakupu wycieczki do Bułgarii i  Grecji na sezon letni, zgodnie z programem lotów. W Grecji rezydent będzie czekał na lotnisku i będzie do Państwa dyspozycji pod telefonem alarmowym, kontakt jedynie w języku angielskim. 

Opieka rezydenta nie jest częścią pakietu turystycznego w sezonie zimowym.

 

Wycieczki fakultatywne

Będąc na wakacjach warto zobaczyć coś więcej niż tylko hotel wakacyjny. W tym celu zachęcamy do zakupu wycieczek fakultatywnych.

Ich oferta dostępna jest u rezydenta na miejscu lub TUTAJ znajdą Państwo ofertę wycieczek w Bułgarii.

Wycieczki takie nie są wliczone w cenę imprezy turystycznej i są dodatkowo płatne (ich ceny podane są w Euro lub w lokalnej walucie) oraz obsługiwane/organizowane przez nasze lokalne agencje/kontrahentów na miejscu.

Zwracamy także Państwa uwagę na fakt, że do niektórych wycieczek jest potrzebna minimalna liczba uczestników aby dana wycieczka mogła się odbyć.