O nas

 

Onholidays Polska z siedzibą w Warszawie jest touroperatorem działającym od 2015 roku. Jest członkiem Polskiego Związku Organizatorów Turystyki (PZOT) oraz jednym z najszybciej rozwijających się  biur podróży  na polskim rynku , rokrocznie   zwiększającym swoją sprzedaż i zasięg.

Wizją  Onholidays jest być jednym z najlepszych touroperatorów w Polsce, oferujących wysokiej jakości usługi. Biuro tworzy profesjonalny zespół o wieloletnim doświadczeniu w branży turystycznej, a w szczególności w organizacji zagranicznej turystyki wyjazdowej. Wiedza, znajomość rynku, a także doskonały wgląd w potrzeby i preferencje polskich turystów zaowocowały utworzeniem biura podróży, które gwarantuje bezpieczne i udane wakacje.

Misją touroperatora jest dostarczanie najlepszej oferty wyjazdowej do najbardziej atrakcyjnych miejsc na całym świecie. Każdego roku  Onholidays powiększa swoje portfolio o nowe destynacje.

 

NASZE DESTYNACJE

Własny program lotów czarterowych pozwala dotrzeć bezpośrednio do najbardziej znanych europejskich i globalnych regionów turystycznych.

Główne kierunki to:

·                ·        Bułgaria: 

                     Ø  sieć  hoteli "Perla" położonych w malowniczym Primorsku  oferuje nie tylko komfortowy i przyjemny pobyt, ale także animacje dla dzieci w języku polskim ,

                     Ø  ponad 150 hoteli o zróżnicowanym standardzie i wyborze wyżywienia zlokalizowanych wzdłuż bułgarskiego wybrzeża

·        Grecja - Rodos  ,bestellerowe  hotele  o najwyższym poziomie usług

·        Piękne wybrzeże Chorwacji oraz  wyspy

·        Austria , Włochy, Słowacja, Słowenia  z ofertą zimową

·        Egipt całorocznie- znane i cenione hotele zlokalizowane w kurortach  Hurgada i Marsa Alam 

 

Pełną ofertę wyjazdów wakacyjnych Onholidays znaleźć można na stronie www.onholidays.pl oraz w sieci współpracujących biur podróży w całej Polsce.

 

 NASI PARTNERZY 

Onholidays Polska będąc wiarygodnym i rzetelnym partnerem rokrocznie poszerza sieć agencyjną.

Współpracuje  z ponad 1200 biurami podróży w całym kraju, a  Agenci należą do najbardziej znanych marek turystycznych w Polsce.

 

Siedziba firmy

onholidays Polska Sp. z o.o.

ul. Obrzeżna 5 (VI piętro)

02-691 Warszawa

 

Dane rejestracyjne

Sąd Rejonowy dla Miasta Stołecznego Warszawy

XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

KRS: 0000556063

NIP: 521-36-96-318

REGON: 361291638

Kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN

Wpis do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych prowadzonego przez Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 1643

Gwarancja ubezpieczeniowa na kwotę 1 030 000 PLN

 

Dane bankowe