Regulamin Promocji "FIRST MINUTE"

Regulamin Promocji "FIRST MINUTE"

Zarezerwuj wakacje z onholidays Polska i skorzystaj z atrakcyjnych promocji!

Spiesz się, oferta First Minute ważna  do 31.01.2020

Promocja First Minute obejmuje rezerwacje potwierdzone do 31.01.2020 (włącznie). Oznacza to, że ostatnim dniem promocji jest 31.01.2020.

 

1.     Gwarancja niezmienności ceny- oznacza, że cena zarezerwowanej podróży nie ulegnie zmianie do dnia wyjazdu. Ewentualny wzrost kursów walut, kosztu transportu lub opłat lotniskowych itp. nie będzie miał wpływu na cenę.

2.     Zaliczka 10% - po dokonaniu rezerwacji należy wpłacić tylko 10% zaliczki, reszta płatności na 31 dni przed wyjazdem.

3.     Promocja „Gratis Pierwsze dziecko w wybranych hotelach” - gratis przysługuje pierwszemu dziecku w pokoju. Cena dla dzieci do wieku określonego przez hotel, zawiera tylko przelot i opłaty dodatkowe (lotniskową, transportową, Turystyczny Fundusz Gwarancyjny itd.). Cena przelotu może się różnić zależnie od terminu i lotniska.

4.     Dodatkowe ubezpieczenie KR- Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji w cenie 15zł za osobę -  każdy uczestnik zarezerwowanego wyjazdu ma możliwość zakupienia w promocyjnej cenie ubezpieczenia od kosztów rezygnacji. Więcej informacji o ubezpieczeniu: http://vcms.eu/upload/getbyid/156763/OWU%20Umowa%20Generalna%20zagranica.pdf  Standardowa cena ubezpieczenia to 3% wartości rezerwacji.

5.     Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany treści regulaminu.

 

 

 

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI WAKACJI Z ONHOLIDAYS POLSKA

Hotele sieci Perla - Bułgaria

Grecja