Biuro Podróży Onholidays Polska
Onholidays Polska

O nas

Onholidays Polska z siedzibą w Warszawie jest touroperatorem działającym od 2015 roku. Jesteśmy członkiem Polskiego Związku Organizatorów Turystyki (PZOT) oraz jednym z najszybciej rozwijających się biur podróży na polskim rynku, co roku zwiększającym swoją sprzedaż i zasięg.

Wizją Onholidays jest być jednym z najlepszych touroperatorów w Polsce, oferujących wysokiej jakości usługi. Biuro tworzy profesjonalny zespół o wieloletnim doświadczeniu w branży turystycznej, a w szczególności w organizacji zagranicznej turystyki wyjazdowej. Wiedza, znajomość rynku, a także doskonały wgląd w potrzeby i preferencje polskich turystów zaowocowały utworzeniem biura podróży, które gwarantuje bezpieczne i udane wakacje.

Naszą misją jest dostarczanie najlepszej oferty wyjazdowej do najbardziej atrakcyjnych miejsc na całym świecie. Każdego roku Onholidays powiększa swoje portfolio o nowe destynacje.

 

NASZE DESTYNACJE

Główne kierunki to:

 • Bułgaria, lotem czarterowym, która oferuje:
  > własną sieć hoteli Perla położonych w malowniczym Primorsku zapewnią komfort i wysoki standard świadczonych usług, w wybranych hotelach odbywają się animacje w języku polskim. 
  > ponad 50 hoteli o zróżnicowanym standardzie zlokalizowanych wzdłuż bułgarskiego wybrzeża 
 • Grecja:
  > w oferta na Kretę oraz Rodos oparta na przelotach tanimi liniami lotniczymi pozwala na atrakcyjny cenowo wyjazd do najlepszych hoteli na wyspach greckich
 • Albania:
  > oferta również z przelotami tanimi liniami lotniczymi, rozwijający się i co raz popularniejszy kierunek wśród turystów
 • Cypr:
  > nowość na sezon Lato 2023! Oferujemy przeloty do dwóch lotnisk na tej cudownej wyspie 


 NASI PARTNERZY
 

Onholidays Polska będąc wiarygodnym i rzetelnym partnerem rokrocznie poszerza sieć agencyjną.

Współpracuje  z ponad 1900 biurami podróży w całym kraju, a  Agenci należą do najbardziej znanych marek turystycznych w Polsce.

 

Siedziba firmy

onholidays Polska Sp. z o.o.

ul. Obrzeżna 5 (VI piętro)

02-691 Warszawa

 

Dane rejestracyjne

Sąd Rejonowy dla Miasta Stołecznego Warszawy

XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

KRS: 0000556063

NIP: 521-36-96-318

REGON: 361291638

Kapitał zakładowy: 1.682.100 PLN

Wpis do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych prowadzonego przez Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 1643

Gwarancja ubezpieczeniowa Signal Iduna na kwotę 683.746,10 PLN