Biuro Podróży Onholidays Polska

Rezydent

Rezydent

Opieka podczas wypoczynku

 

KONTAKT DO REZYDENTA

 

BUŁGARIA   - Wiesław tel. +359 87 898 2168

Rezydent jest do dyspozycji na spotkaniach informacyjnych i dyżurach dla Klientów przebywających w Primorsku, dla pozostałych miejscowości (Słoneczny Brzeg, Sozopol itp.) wyłącznie kontakt telefoniczny.


GRECJA, TURCJA, CHORWACJA i SŁOWENIA   - brak rezydenta na miejscu, obsługa telefoniczna na numer alarmowy* biura

 * W sytuacjach pilnych prosimy o kontakt z numerem alarmowym Onholidays Polska +48 734 447 532

Rezydent na miejscu

Podczas podróży samolotem nie towarzyszy Państwu nasz rezydent. W samolocie są Państwo pod opieką linii lotniczych obsługujących dany rejs.  Nasz przedstawiciel będzie czekał na Państwa na lotnisku po przylocie, wskaże on również Państwu autokar transferowy, który zawiezie Państwa do hotelu.

Nasz przedstawiciel nie jest obecny w hotelu podczas Państwa przyjazdu/zakwaterowania jak i w momencie wyjazdu/wykwaterowania.

Rezydent będzie do Państwa dyspozycji podczas dyżurów w hotelu (na wybranych destynacjach) lub pod nr telefonu, który otrzymają Państwo na miejscu po przylocie.

U naszego rezydenta będą Państwo mogli również zakupić wycieczki fakultatywne. 

Opieka rezydenta wliczona jest do pakietu turystycznego jedynie w przypadku zakupu wycieczki do Bułgarii na sezon letni, zgodnie z programem lotów.

Opieka rezydenta nie jest częścią pakietu turystycznego w sezonie zimowym.

 

Wycieczki fakultatywne

Będąc na wakacjach warto zobaczyć coś więcej niż tylko hotel. Zachęcamy do zakupu wycieczek fakultatywnych.

Ich oferta dostępna jest u rezydenta na miejscu, lub można je wykupić przed wylotem w atrakcyjnych cenach.

Wycieczki takie nie są wliczone w cenę imprezy turystycznej i są dodatkowo płatne (ich ceny podane są w Euro lub w lokalnej walucie) oraz obsługiwane/organizowane przez nasze lokalne agencje/kontrahentów na miejscu.

Zwracamy także Państwa uwagę na fakt, że do niektórych wycieczek jest potrzebna minimalna liczba uczestników aby dana wycieczka mogła się odbyć.